2021’in gelinlik ve damatlık modası belirlendi – Fotoğraflar : Murat ALP

Değerli grup üyemiz Profesyonel Fotoğraf Sanatçısı Murat ALP’in çektiği kareler ile 2021’in gelinlik ve damatlık modası belirlendi, basında Kadıköy Life dergisinde yerini aldı.

2021 yılının gelinlik ve damatlık modası, 7-8 Nisan tarihleri arasında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen “5. Gelin Damat Fashion Day” ile belirlendi. Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi olarak kabul edilen “Gelin Damat Fashion Day”, 51 modacı ile evlenecek çiftleri Çırağan Sarayı’nda buluşturdu.

PODYUMDA YILDIZLAR GEÇİDİ

Wilma Elles ve Burak Törün’ün sunuculuğunda, koreografisini Fatih Ömercikoğlu’nun yaptığı defilede; Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Didem Taslan, İpek Tanrıyar, Tuğba Altıntop, Ece Prim, Simge Tertemiz, Hatice ve Betül Şahin ise podyumda yer aldı. Ayrıca, Fitness & Fashion dalında Dünya Şampiyonumuz İpek Yıldırım da defilede gelinlik giyenler arasındaydı.

“KAMERA KARŞISINA GEÇTİĞİMDE KENDİMİ BULUYORUM”

Çırağan’daki defilede göze çarpan isimlerden biri de Best Model of Turkey 2020 yarışmasındaki performansı ile ilgi çekmeyi başaran ve “Best Press / En İyi Basın” derecesi alan Yasemin Karamisa oldu. Oyunculuğa karşı çok farklı duygular hissettiğini belirten Karamisa; “Kamera karşına geçtiğinde kendimi buluyorum sanki. Değişik karakterlere bürünüp onları canlandırmak ve izleyiciye sunmak bana büyük keyif veriyor. Bir işi severek yapmak bu olsa gerek” diyerek, mesleğe olan bağlılığını paylaştı. Yasemin Karamisa, sözlerini şöyle sürdürdü:

“ZİRVEYE MERDİVENLERİ TIRMANARAK ÇIKMA TARAFTARIYIM”

“Sanatı en iyi şekilde icra etmeyi seven ve her geçen gün yenilikçi olmaya özen gösteren bir kişiliğe sahibim. Pozitif enerji dolu bir yapıya sahibim. Elimden geldiğince herkese yardım elimi uzatırım. Gerek hasta çocuklara gerek ihtiyaç sahiplerine gerekse yerden kaldırılacak bir insana destek olmaya çaba gösteririm. Disiplinle çalışmayı kural edinmişimdir. Mesleğini meslek olarak yapanlardanım. Zirveye merdivenleri tırmanarak çıkma taraftarıyım. Sembolüm güleryüzdür :)”

Wilma Elles ve Burak Törün’ün sunuculuğunda, koreografisini Fatih Ömercikoğlu’nun yaptığı defilede gelinlik giyen Wilma Elles, ilk günde en güzel gelin oldu…
2021 yılının gelinlik ve damatlık modası, 7-8 Nisan tarihleri arasında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen “5. Gelin Damat Fashion Day” ile belirlendi. Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi olarak kabul edilen “Gelin Damat Fashion Day”, 51 modacı ile evlenecek çiftleri Çırağan Sarayı’nda buluşturdu…

Haber ve fotoğraflar: Murat Alp / Bağdat Magazin

https://www.kadikoylife.com/bu-yilin-gelinlik-ve-damatlik-modasi-gelin-damat-fashion-day-ile-belirlendi/
Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?