Tahir NİŞANCI III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS’da Yılın en iyi Fotoğrafçısı ödülüne layık görüldü

III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS: Yıldızlar Geceyi Parlattı! Hakan Taner Çapın‘ın Muhteşem Organizasyonu İle Unutulmaz Bir Gece Sanat, Medya ve İş Dünyası İstanbul’da Buluştu.

Fotoğraf Paylaşım Grubu, Objektif Atölyesi ve İstanbul Son Kadraj Fotoğraf gezi grubu tam kadro bu gecedeydi.

İstanbul Son Kadraj Fotoğraf Gezi Grubu Kurucusu, sevgili dostumuz ve kardeşimiz Sayın Tahir NİŞANCI  ” Yılın En İyi Fotoğrafçısı ”  ödülüne layık görüldü.

24 Nisan 2024 Tarihinde İstanbul’da Holiday İnn Hotel Şişli de düzenlenen III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS ödül töreni muhteşem bir organizasyonla noktalandı.

Hakan Taner ÇAPIN
Tek Başına bir organizasyonu kusursuz idare eden Hakan Taner ÇAPIN

İstanbul Mavi Medya By Hakan Taner Çapın Organizasyon’un düzenlediği ve Gayrimenkul danışmanı Melih Can Çapın’ın ana sponsor olduğu gecenin sunuculuğunu Tv program sunucusu olan Dilara ERENTÖZ ve Öğretim üyesi Betül BAKTARHAN üstlenirken, Magazin sunuculuğunu Sevgi ALTAN, Kırmızı halı sunuculuğunu ise Araştırmacı yazar Tülay TÜRKEN gerçekleştirdi.

 

World Türk Tv nin ana yayın sponsoru olduğu gecede World Türk Tv – Adem Erdağı, İstanbul Channel – Sinan Koyuncu, Best Life dergisi – Kemal Cenk İçten, Bonne Vie dergisi ve Siyah Orkideler kitabının yazarı Hakan Solaker , Tan Medya, She And Girls Moda Dergisi- Sedef Tosun, Radyo Paşa – Kaptan Şahin, Magazin muhabiri Semra Tekin, Youtuber İlker Tunç, Digital Radyo Aytek Teoman kendi dallarında yılın en iyileri ödülüne layık görüldüler.

World Türk Tv nin ana yayın sponsoru olduğu gecede World Türk Tv – Adem Erdağı, İstanbul Channel – Sinan Koyuncu, Best Life dergisi – Kemal Cenk İçten, Bonne Vie dergisi ve Siyah Orkideler kitabının yazarı Hakan Solaker , Tan Medya, She And Girls Moda Dergisi- Sedef Tosun, Radyo Paşa – Kaptan Şahin, Magazin muhabiri Semra Tekin, Youtuber İlker Tunç, Digital Radyo Aytek Teoman kendi dallarında yılın en iyileri ödülüne layık görüldüler.

Gecede Yıldızlar Geçidi

Sanatçı Çilem DUMAN, Kadir TAPUCU ve Şarkı sözü yazarı Azra Görgün KAYNARKAN, Gökhan PARS, Ahmet – Dora ALTINBAŞAK, Gökhan Can BOŞNAKOĞLU, Alya ASLAN, Sevtuğ KASAPBAŞOĞLU, Osman ÖZTEKİN, Rumeli ESER ve Vnara jüri üyelerinin oylarıyla kendi kulvarlarında yılın en iyileri arasına girdiler ve canlı şarkı performanslarının ardından ödüllerini Hakan Taner Çapın’ın elinden aldılar.

Deniz ŞAMAN yılın en iyi organizatörü ödülünü almak için sahneye Koreograf Bekir SUBAŞI, Model Of Models Yarışması Türkiye birincisi Atakan KESKİN , Modeller Eslem EKİN , Tuana CANDAN ve kırmızı halı sunucusu ile sanatçı kostümlerini tasarlayan genç tasarımcı Ceren Aslı KIRIKKAYA ve gecenin fotoğraflarını çeken İstanbul Son Kadraj, Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubu, Objektif Atölyesi ekip üyeleri ile birlikte çıkarak aldı.

Çocuk oyuncular Begüm TAŞDELEN (Kadın) ve Seyhan Kuzey KISKACIOĞLU (Erkek) dalında ödül aldılar.

Kırmızı halı ana sponsorluğunu da üstlenen Özlem Sara TÜRE yılın en başarılı organizasyon firması olurken, Yılın en başarılı yönetmeni Ali EŞİTMEZ, En başarılı kadın menajeri Derya AKGÜL, En başarılı piar şirketi CK-PR Gültekin KAYA, Sektörel kadın program sunucusu Sakine ALTAY ödüle layık görüldüler.

Geceye Damga Vuran Defile

İranlı tasarımcı Yasemin TARA’nın hazırladığı ve baş manken olarak Sevgi AALTAN’ın yer aldığı gelinlik defilesi katılımcılar ve izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Meslek Onur Ödülü dalında haber sunucusu Meltem GÜNAY , oyuncu Tayfun SAV, Eski Yeşilçam oyuncularından Yavuz KARAKAŞ ve Tan medya sahibi Ertan TAŞKIRAN ödüle layık görüldü.

Ünlü moda tasarımcıları Recep DEMİRAY kadın tasarımı dalında, Şenol CIRAVOĞLU ise erkek tasarımı dalında ödül alırken, yılın en başarılı mankeni dalında Simay KALAYCI, en başarılı otomasyon firması dalında Serkan ÇILGIN, Avrupa Güzellik Merkezi dalında Tülay ÇAVUŞ, Marmara bölgesi güzellik merkezi dalında Burcu KURTAY, İran’ın en başarılı moda tasarımcısı ve eğitmeni Maryam MUHAMMEDİ, Pasta Tasarımcısı Fatma BALÇIK, Fotografçı Tahir NİŞANCI kendi alanlarında ödül aldılar.

Saat 18:00’da kırmızı halı röportajları ile başlayan geceye hafta içi olmasına rağmen ödüle layık görülen katılımcıların haricinde 400 davetli iştirak etti.

Muhteşem bir coşku ve katılımla gerçekleşen gece saat 24:00’dan itibaren yerini after partiye bıraktı.

Fotoğraflar : @servetphotograph

 

Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?