Boğaç ERKAN’ın Havacılık fotoğraflarından meydana gelen DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ

Boğaç ERKAN’ın havacılık fotoğraflarından meydana gelen Demir Kanatlar fotoğraf sergisi 27 Nisan – 19 Mayıs 2024 tarihleri arasında M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesinde.

Demir Kanatlar, Boğaç ERKAN’ın Türkiye ve yurt dışındaki havacılık etkinlikleri sırasında çektiği 35 seçme kareden oluşuyor ve hem sivil hem de askerî hava taşıtlarının fotoğraflarını izleyicilerle buluşturuyor.

Boğaç ERKAN Kimdir?

1969 yılında Ankara’da dünyaya gelen Boğaç ERKAN fotoğraf çalışmalarına 1989 yılında ODTÜ Amatör Fotoğrafçılık Topluluğunda başladı. Mesleki hayatında editörlük ve çevirmenlikle uğraşan ve uzun yıllardan bu yana fotoğrafla bağını hiç koparmaya Boğaç ERKAN, son yıllarda havacılık, dans ve spor fotoğrafçılığına yoğunlaşmıştır. Boğaç ERKAN’ın çalışmalarına www.bogacerkan.net adresindeki kişisel web sitesi ve @bogac.erkan adresindeki instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde bulunan M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi 1940-1967 yılları arasında üretilmiş pek çok hava taşıtına ev sahipliği yapıyor ve müzenin en büyük özelliği de envanterde bulunan taşıtların büyük kısmının uçabilir durumda olması. Daha kapsamlı bilgi almak için https://msomuseum.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ
DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ
DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ
DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ
DEMİR KANATLAR FOTOĞRAF SERGİSİ
Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?