E-Dergimiz hakkında

Objektif Atölyesi Fotoğraf Gezi Grubu ve Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubu ortak Fotoğraf gezileri düzenlemektedir. Bu fotoğraf gezilerinin amacı Amatör ve Profesyonel Fotoğraf sevdalılarını bir araya toplamak ve Temel düzeyden ileri teknik düzeye kadar bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

Her geziden sonra düzenlenen gezilerimizin tanıtımı, gezilere katılan fotoğraf sevdalılarının çalışmaları ve Temel / ileri teknik Fotoğraf bilgilerinin yayınlanacağı bir e-dergi tasarımı yapılacaktır.

Bu e-dergimizin her sayısı bir öncekinden daha güzel ve heyecanlı olacağından dolayı dergimizin ilk sayısından itibaren çok popüler olacağı kendini kanıtlamış ve ilk sayısında reklam ve tanıtım olmadan 8000 ziyaretçi tarafından ulaşılmıştır.

Dergimizin bazı sayfalarında A4 ve A5 olmak üzere reklam alanları hazırlanmış olup,  dergimizde reklam vermek isteyenler 0507 429 91 29 no’lu hattımızdan konu hakkında bilgi alabilirler.

Ayrıca dergimizde bağımsız olarak yayınlamak istediğinizin fotoğraflarınızdan max. 15 adetini uluerservet@gmail.com adresine isim/soyad, instagram adresi ile beraber göndermeniz durumunda dergimiz sayfalarında sizlerin fotoğrafları da yer alacaktır.

https://fotografpaylasimgrubu.com/kategori/galeri/foto-galeri/ 

Tüm fotoğraf sevenlere duyurulur.

 

 

Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?