5 MADDE DE INSTAGRAM DA NFT SATIŞI NASIL YAPILIR ? (Fotoğrafçılıktan Para Kazanma)

Herkese merhaba, bu videoda sizler için instagram da fotoğraflarınızı NFT yaparak nasıl para kazanabilirsiniz detaylarını anlatmaya çalıştım.

Hayatımıza hızla giren NFT kavramı pek yakında instagram üstünden fotoğraf satışına ve fotoğraf satarak para kazanmaya izin verecek. Sizde bu videoyu izleyerek fotoğraflarınızı satarak para kazanmanın sırlarını öğreneceksiniz. Sosyal medyanın popülerliğini hızla arttırdığı bu çağda artık sosyal medya kanalları ilgi ve alakayı arttırmak için çeşitli seçenekleri bizlere sunuyor.

Instagram da NFT satışını kullanıcılara yakın zamanda açacağını duyurdu. Bu sayede sizde fotoğraf arınızı NFT yapıp instagram üstünden para kazanabileceksiniz. Bu yazı Şubat 2022 tarihinde kaleme alınıyor ve bu tarih itibari ile henüz instagram üstünden NFT satışı başlamamıştı ancak çok yakın bir dönemde bu özelliğin instagram a geleceği resmi olarak duyuruldu.

Bende yaşanabilecek tüm sorunları ortadan kaldırmak ve kafa karışıklığı olmasın diye sizler bu sürece hazırlamak istiyorum. Tüm NFT cephesi instagram da satışın açılmasını bekliyor çünkü NFT piyasası büyüdükçe kazanç tutarlarda ciddi anlamda artacak.

NFT nin çok daha büyük bir pazarda alım satıma girmesi ciddi anlamda fiyatların artmasına ve sizin gelirinizindi büyümesine yol açacaktır.

Videoda bahsettiğim formu doldurmak için tıklayınız;

https://nezihigozen.com/5-madde-de-instagram-da-nft-satisi-nasil-yapilir/

Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?