25 Haziran gezimiz muhteşemdi..

Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubu ve Objektif Atölyesi Fotoğraf Gezi grubu ortaklaşa düzenlediği 25 Haziran 2023 Pazar Tarihli Beylerbeyi Fotoğraf Gezimize birbirinden değerli amatör ve Profesyonel fotoğraf aşıkları katıldı.

Fotoğraf gezisine modellik yapanlar arasında Sevgili Tiyatro ve Sinema oyuncusu Sayın Çağlar CAN( @caglar.can.5 )’ın değerli eşi Oyuncu, Model, Reklamcı, Sporcu Sayın Neslişah ERTÜRK ( @neslisah_erturk ) hanımefendi de eşlik etti.

Birbirinden güzel kadrajların ortaya çıktığı Fotoğraf gezimizde fotoğrafçılarımız ve modellerimiz birbirinden güzel dakikalar geçirdi.

Model Neslişah ERTÜRK hanımefendi gezimiz hakkında; birbirinden değerli ve saygın bir grubun içerisinde olmaktan memnuniyet belirtirken  grup için disiplinimiz ve davranışlarımızdan da gayet memnun kaldığını ve bir dahaki etkinliklere kendisinin ve ekibinin de memnuniyetle katılabileceğini, grubumuzu tanımaktan mutluluk duyduğunu beyaz etti.

Fotoğraf gezimize ilk defa iştirak eden yeni katılımcılarımızın da grubumuzdan ve grup kalitesinden memnun kaldığını beyan etmeleri grup yöneticilerini ziyadesiyle onure etti.

Grup yöneticilerinden Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubu başkanı Uluer Servet YÜCE ve Objektif Atölyesi Fotoğraf Gezi grubu yöneticisi Ali OSMANOĞLU grup etkinlikleri hakkında model ve katılımcılarının olumlu ve onur verici beyanlarından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

25 Haziran 2023 Pazar Tarihli Beylerbeyi gezimizden kareler :

 

Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?