248. Dönem Temel Fotoğraf Semineri (Yüz Yüze)

248. Dönem Temel Fotoğraf Semineri (Yüz Yüze)

Başlangıç Tarihi 04 Ocak 2022/ Salı / 19:30 – 08 Ocak 2022 / Cumartesi / 11:30

Bitiş Tarihi: 12 Şubat 2022

Fotoğraf ve sinema alanlarında, ülkemizin en köklü derneği olan İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği), 62 yaşında.

Fotoğraf sanatının öğrenilmesi, yaygınlaşması ve bu alanda üretenler ile üretmek isteyenler arasında bir dayanışma ağı oluşturulabilmesi için İFSAK’ın gerçekleştirdiği çalışmalar, geçen yıllara inat hiç eskimeden ve yaşlanmadan devam ediyor.

Dernek, bünyesinde yer alan fotoğraf amatörlerinin, bu uzun yolda fotoğrafa dair edindikleri bilgileri ve tecrübeleri, İFSAK Seminerler ve Atölyeler Birimi’nde yer alan gönüllü fotoğraf danışmanları ve danışman yardımcıları vasıtasıyla, İFSAK ailesinin en yeni üyeleriyle paylaşmayı aralıksız sürdürüyor.

Amatörlük ruhunu kaybetmeden profesyonelce organize edilen, güncelliğini sürekli koruyan, başlangıcından itibaren on iki binden fazla fotoğraf sevdalısının katıldığı “İFSAK Temel Fotoğraf Semineri”, Kasım 2021 tarihinde, 247. kez başladı.

Dernek Girişinde Uygulanacak Tedbirler

İFSAK Ailesi’nin Değerli Katılımcıları;

Sağlığınız bizim için çok önemli. Bu nedenle derneğimizi alınan yasal önlemlere ve koruma tedbirlerine uygun olarak kullanmaya devam edeceğiz.

Derneğimize girişlerde ve faaliyetlere katılımda, T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge uyarınca,

  • HES kodu üzerinden kişilerin aşı, geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır.
  • Kişi, hastalığı geçirmemiş veya aşı olmamış veya negatif PCR testi yaptırmamışsa derneğe kabul edilmeyecektir.

Ayrıca devam eden koruma tedbirleri uyarınca; ateş, öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı belirtileri olan üyelerimiz, yine derneğimize kabul edilmeyerek en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir.

Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Birlikte Üretelim, Birlikte Paylaşalım, Birlikte Yönetelim!

Translate »
× Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?